Misyon & Vizyon

Misyonumuz

Misyon Vizyon | Denmay Mühendislik | Endüstriyel Tesis KurulumuDeğişen müşteri ve piyasa ihtiyaçlarına odaklanarak tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede hizmet sunar,  sınıfının en iyi hizmetini sağlayıp müşterilerimizle güçlü ortaklıklar kurarız.

Müşterilerimizi, tedarikçilerimizi ve çalışanlarımızı doğruluk ve dürüstlük çerçevesi ilkesinde memnun etmeyi hedefleriz. Bu amaca ulaşmak için organizasyonumuzu güçlendirir ve yetkilendiririz. Çalışanlarımıza değerlerimizi özümsetmek için periyodik eğitimler vermek önceliğimizdir.

Çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin sağlığına itibar ederiz ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstererek, güven uyandırırız. Kurumsal sorumluluklarımızın bilincinde, açıklık ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde işlerimizi yürütürüz. İnsan haklarına saygılı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratırız. 

Vizyonumuz

Dembay Mühendislik'in sürekli gelişmesinin temelinde, mühendislik biliminin ve sektörlerdeki teknolojik gelişimin sürekli izlenmesi ve uygulanması,bununla birlikte şeffaflık, güven ve müşteri memnuniyetinin ön planda  tutulması anlayışına sahip olması yatmaktadır.

Mühendislik bilimi ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden, pazardaki rekabette en önde olmayı amaçlayan Dembay Mühendislik, en az maliyette en iyi hizmeti sunma çabasını her zaman sürdürecektir.